15.09.2020 | 15:54

Село Лисівка знаходиться на відстані понад 30 км від районного центру – Попільні. Окрім сільради, школи та двох магазинів, з роботодавців тут – лише сільгосппідприємство «Лисівка-Агро». Зі зміною керівника на підприємстві, основна спеціалізація якого – тваринництво та вирощування зернових культур, відбулась модернізація і планується освоєння нових напрямів діяльності.

Чи збільшить це шанси місцевих жителів на працевлаштування? Адже досі для отримання пристойної роботи більшість працездатних селян змушені виїжджати за межі району.

Аби дізнатись перспективи розширення зайнятості та презентувати послуги служби зайнятості директор Попільнянська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості Наталія Новик зустрілась з керівником підприємства Андрієм Ковбом. Він повідомив, що «Лисівка-Агро» дійсно планує створення додаткових робочих місць, адже вивчає можливості зайняття виробництвом екомолока та насіння. Наразі триває процес оновлення технічного обладнання, має розпочатись будівництво гуртожитку для немісцевих працівників.

Керівник зацікавився послугами служби зайнятості. Тож маємо надію, що в лисівчан незабаром з’явиться можливість гідно заробляти і за місцем проживання.