11.09.2019 | 12:18

З 10 вересня Житомирським міським центром зайнятості організовано навчання операторів котельні з числа безробітних громадян шляхом підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за напрямом «Спеціальне навчання та повторна перевірка знань для працівників котелень» під замовлення КП «Житомиртеплокомуненерго».

З 2017 року для проведення такого навчання міський центр зайнятості плідно співпрацює з Рівненським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання для слухачів безкоштовне, здійснюється коштом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. За короткий час навчання оператори котельні оволодівають та поновлюють знання з основ теплотехніки та електротехніки, опановують навички з охорони праці та техніки безпеки, правила поведінки і роботи з газовими котлами, електрообладнанням.

Цьогоріч 40 безробітних зможуть підвищити кваліфікацію, щоб забезпечити якісну та безперебійну роботу котелень в період опалювального сезону.