09.09.2019 | 15:30

7 вересня відбувся День села Станишівка та І-й фестиваль борошна «Станишівська житниця». Житомирський міський центр зайнятості тісно співпрацює з Станишівською ОТГ з моменту її утворення. Це і інформаційно-консультаційна робота з жителями та роботодавцями ОТГ, проведення семінарів та тренінгів, активна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю, організація громадських робіт з благоустрою населених пунктів тощо.

На І-му фестивалі борошна «Станишівська житниця» фахівці служби зайнятості провели виїзне консультування громадян з питань зайнятості та професійного вибору.

Фахівці міського центру зайнятості працювали з різними віковими категоріями, починаючи з молодшого шкільного віку. Гра «Ким бути?» (обрати маску, що представляє професію, розповісти про неї) захопила найменших; доросліші створювали картини, малюючи майбутнє; найстарші тестувались та знайомились із мережею навчальних закладів, перспективними професіями, цікавились актуальними вакансіями. За допомогою консультацій працівників служби зайнятості кожен охочий міг окреслити для себе напрям професійного розвитку.