оп
13.08.2019 | 18:15

Сьогодні, 13 серпня, в Андрушівській та Ружинській районних філіях Житомирського ОЦЗ відбулись ярмарки вакансій на замовлення міжнародної компанії «Байєр». Аграрний підрозділ компанії «Байєр», зокрема, виробляє в Україні якісне та високопродуктивне насіння кукурудзи під брендом DEKALB. Другий рік поспіль потужний ультрасучасний насіннєвий завод компанії на 150 постійних та 200 сезонних робочих місць працює в селі Почуйки Попільнянського району.

12 учасникам ярмарку в Андрушівці та 25 – у Ружині рекрутери компанії «Байєр» Анна Головко та Ірина Конахевич презентували виробничі потужності, специфіку роботи, соціальні гарантії та наявні вакансії. На підприємство потрібні водії електро- та автонавантажувача, механіки, електрики, слюсарі КВПіА, вантажники, сортувальники. Підприємство також забезпечує безкоштовним довозом до заводу службовим транспортом від 10 працівників.

Безробітні активно цікавились пропозиціями роботи на сучасному підприємстві, спілкувалися з представниками роботодавця індивідуально.

У підсумку заходів троє відвідувачів ярмарку в Андрушівці та 15 безробітних у Ружині  виявили бажання мати нову роботу з гідною зарплатою, заповнили анкети та домовились про відвідування підприємства.