12.07.2019 | 16:56

Сьогодні, 12 липня, в інформаційно-консультаційному центрі  Житомирського міського центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій, під час якого безробітним з інвалідністю пропонувала роботу ТК «Полісся-Продукт», що має найбільшу мережу магазинів на Житомирщині. На сьогодні компанія забезпечує роботою близько 1000 жителів області, з них понад 50 – люди з інвалідністю. Компанія відкриває нові та оновлює старі магазини, а тому потрібні нові працівники: продавці продовольчих товарів, вантажники, касири, укладальники-пакувальники, товарознавці та ін. 

Заступник директора департаменту роздрібної торгівлі по м.Житомир Галина Мосейчук та начальник відділу кадрів ТОВ ТК «Полісся-Продукт» Сергій Морозов детально ознайомили 30 відвідувачів заходу з відкритими вакансіями, умовами праці та соціальної сфери. Роботодавець пишається стабільною конкурентною заробітною платою, повним соціальним пакетом, гідними умовами праці, можливістю навчання нових працівників, забезпеченням спецодягом та гуртожитком.
Всі люди  з інвалідністю працюють на підприємстві з урахуванням рекомендацій індивідуальної програми реабілітації. Є можливість працевлаштуватись на неповний робочий день (0,5 ставки), вибирати місце роботи поблизу дому, проходити попереднє навчання на робочому місці.

Учасники ярмарку мали можливість поспілкуватись з представниками компанії також індивідуально та пройти попередню співбесіду. А п’ятьох із них очікує ще одна зустріч та співбесіда вже безпосередньо з керуючими магазинів.