Народився 20 червня 1953 року в с. Вересах на Житомирщині. Освіта вища. У 1975 році закінчив Житомирський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Математика і фізика», а в 1992 році отримав диплом Київського інституту політології і соціального управління за спеціальністю «Теорія соціально-політичних відносин».

У службі зайнятості працює з 1991 року: спочатку на посаді завідуючого відділом, згодом – заступником директора та директором обласного центру профорієнтації, а з січня 1995 року – директором обласного центру зайнятості.

У 1997 році пройшов курсову підготовку викладачів соціальної роботи у Середньошведському університеті. Також навчався за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців в Українській академії державного управління при Президентові України. 1999 року перебував на стажуванні з питань активної політики зайнятості в рамках проекту ТАСІS «Підтримка розвитку активної політики зайнятості» у Великій Британії, а 2003 року – у Швеції.

Має деклараційний патент на винахід Міністерства освіти і науки України та Державного департаменту інтелектуальної власності – авторське право на науковий твір «Єдина технологія надання соціальних послуг Державною службою зайнятості» та на комп’ютерну програму «Єдина інформаційно-аналітична система служби зайнятості України». За вагомий особистий внесок у створення і становлення Державної служби зайнятості та розв’язання проблем соціального захисту населення Ігор Іщенко нагороджений почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2000 р.), почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України, грамотою Житомирської обласної державної адміністрації.

У 2004 році за значні особисті заслуги у соціально-економічному та культурному розвитку України, вагомі досягнення у професійній діяльності та багаторічну сумлінну працю Указом Президента України Ігорю Іщенку присвоєно звання «Заслужений працівник соціальної сфери України».

Графік особистого прийому громадян: щоденно з 10-00 до 16-00 год.

Контактні дані: тел. 0-(412) 44-66-10

Електронна пошта - zhitom@ocz.ic.zt.ua