24 жовтня з ініціативи Житомирського міського центру зайнятості за підтримки Житомирського агроколеджу відбувся щорічний ярмарок професій для старшокласників Житомира та Житомирського району.

25.10.2018

Про це стало відомо під час чергової робочої зустрічі з волонтерами Корпусу Миру США в Україні, які проходять стажування в Житомирському обласному центрі зайнятості.

13.09.2018

 

Це питання 7 серпня на Житомирщині вивчали обласний центр зайнятості та регіональні ЗМІ під час прес-туру на ПрАТ «Біомедскло». Це підприємство є одним з найбільших в Україні виробників склопосуду з медичного і тарного скла.

07.08.2018

Про це під час семінару на тему: «Відстоювання інтересів та прав людей з інвалідністю відповідно до  Конвенції ООН про права інвалідів» повідомила начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Житомирського обласного центру зайнятості Наталія Гончарук. Захід організувала обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

25.09.2018

Сьогодні, 12 вересня, в рамках ознайомчого візиту до Житомира керівництво польської компанії з корейськими інвестиціями «LG Chem Wroclaw Energy» спільно з директором Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артемом Сачуком відвідали обласний центр зайнятості. Президент компанії Ін Янг Шим і менеджери Янг Гьорл  Лі та Джун Ку Лі мали на меті дізнатись особливості місцевого ринку праці, причини безробіття, кваліфікаційний склад пошукачів роботи та наявні трудові резерви задля вирішення перспективи відкриття представництва в регіоні.

12.09.2018

Про це стало відомо сьогодні, 12 липня, під час прес-конференції «Реалізація пілотного проекту «Рука допомоги» в Баранівській ОТГ Житомирської області», яка відбулась у Центрі розвитку місцевого самоврядування.

12.07.2018